Rozhovor: Kung Fu i bitka pouličných gangov v Číne

V sérii video-rozhovorov budem spovedať rôznych ľudí, ktorí boli dlhšie obdobie v zahraničí a chcú sa so mnou ako aj s vami podeliť o svoje príbehy, zážitky i tipy z ciest.

V tomto rozhovore som spovedala Martina, ktorý sa rozhodol po škole odísť na niekoľko mesiacov do zahraničia, a keďže sa už na Slovensku venoval bojovému umeniu – Kung Fu, tak sa rozhodol, že jeho kroky povedú do Číny.

Pobalil sa a vyrazil na 7 mesačnú cestu. 4 mesiace strávil v Číne, v meste Wu Dang Shan, kde sa 3 mesiace učil umeniu Kung Fu od čínskych majstrov a zvyšné mesiace bol na Taiwane.

Pozrite si video, v ktorom vám prezradí, ako prebiehala výuka Fung Fu, predstavy vs. realita, a povie aj o tom, ako bol svedkom pouličnej bitky dvoch gangov.

Written by Martina
Pred pár rokmi som opustila prácu v korporácii a vydala som sa cestou väčšej slobody, ktorá mi dáva možnosť cestovať nielen po Slovensku. Mám rada dobrodružstvo a rada snívam, avšak niečo pre to aj robím, aby sa sen stal realitou. Chcem spomínať na to, čo som zažila a nie to, čo som vlastnila, preto dlho #neobsedím :)