O vzťahoch (pre chlapov)

POZOR! Táto e-kniha je IBA pre CHLAPOV!

Michal Kopecký, vzťahový mentor, zakladateľ CHLAPA 2.0, môj šéf i kamarát napísal k mojej e-knihe, 20 spôsobov, ako zaručene (ne)zbaliť ženu, nasledovné:

Edison potreboval tisíce pokusov, než vynašiel žiarovku.

Keď sa ho novinári pýtali, či ho to neodradilo, odpovedal: „Prečo? V podstate som len objavil 10000 spôsobov, ako sa to nedá urobiť.”

Vďaka Bohu, že Edison urobil ten „10001.“ pokus a dnes máme svetlo.

Presne tak isto to bolo aj so mnou, keď som sa snažil zbaliť nejakú babu. Začalo to spolužiačkami na základnej a strednej škole. Bez výsledku.

Bol som pre ne len kamarát a bútľavá vŕba. Chalan, ktorý im poradil, vypočul ich, či spravil za ne webovú stránku na úlohu z informatiky. Vždy nakoniec skončili s niektorým z mojich spolužiakov, ktorý im úlohy nerobil a nepotreboval počúvať o ich trápeniach s inými chalanmi.

Pokračovalo to aj na vysokej škole, kde som bol ešte stále panic. Objavil som čaro internetových zoznamiek, pretože tam som mal oveľa viac možností ako osobne a odmietnutie ma (až tak) nebolelo.

Výsledkom bolo, že som síce spoznal oveľa viac žien, no počul som oveľa viac “NIE”.

Napísal som tisícom žien, väčšina mi neodpísala. Bavil som sa so stovkami z nich, no väčšinou rozhovor skončil skôr, ako začal a nechceli sa so mnou stretnúť.

Stretol som sa s vyše 150 ženami, no väčšina žien sa so mnou znovu nestretla, postupne ochladli a začali ma ignorovať.

“Definícia bláznovstva je robiť stále to isté a pritom očakávať iný výsledok,” ako vraví môj dobrý známy Albert Einstein.

Ver mi, za všetky tie roky a tisíce pokusov som odhalil VŠETKY spôsoby, ako to nerobiť a ako nezbaliť ženu. Až mi nakoniec zostali len tie, ktoré ma viedli k úspešnému cieľu.

Martina pre teba pripravila praktickú e-knihu, v ktorej odhaľuje jedinečný a zákulisný pohľad ženy, čo na ňu chlapi doteraz skúšali a čo im (ne)fungovalo. Vďaka čomu si podpílili konár pod vlastným zadkom a čo im dopomohlo k tomu, aby ju nakoniec zbalili.

Kiežby som si takéto niečo prečítal od ženy, keď som sa ja o ne začínal zaujímať.

Možno by som nepotreboval tisíce pokusov a neučil by som sa na vlastných chybách, ale stačili by mi iba desiatky (kedy by som to aj tak skúšal po svojom, ale nakoniec by som sa vrátil k tomu, čo FUNGUJE).“

Do e-knihy som vložila skutočné zážitky, ktoré ti pomôžu pripraviť sa na najrôznejšie situácie, ktoré ti život so ženami prinesie.

Opisujem v nej 20 pestrých situácií, v ktorých ti ukážem, čo som sama ako žena s mužmi zažila, čo mi vadilo a čo ma, naopak, na mužoch priťahovalo a imponovalo mi.

E-kniha je plná hodnotných informácií, ktoré v správnych rukách dokážu urobiť z ustráchaného chlapca „MUŽA“, ktorému nepovie „NIE“  žiadna žena jeho snov.

Klikni sem a zisti, ako zaručene (ne)zbaliť ženu »

Toto povedali o e-knihe chlapi, ktorú ju už čítali

„Kniha bola zábavná, napínavá a hlavne poučná. Čítala sa ľahko, keďže všetko bolo logicky usporiadané. Čo sa mi najviac páčilo bolo detailne popísané prežívanie emócií autorky v každom príbehu. V knihe poukazuje na to, čo ženy odrádza na chlapoch a čomu sa dá ľahko predísť. Zároveň prezrádza aj to, čo na ňu fungovalo a ako by sa to malo robiť správne.

V niektorých situáciách som sa sám našiel a otvorili mi oči. Inokedy som sa schuti zasmial. Čo je super je, že sa už teraz viem vyvarovať aj chybám, ktoré som ešte neurobil a naučiť finty, ktoré proste fungujú. Dovolím si tvrdiť, že Martina písala knihu objektívne a s nadhľadom. Jej cieľom nebolo viniť chlapov z negalantného správania, ale naopak ukázať spôsob, akým môžeš aj ty zaujať ženu a zažiariť na stretnutí.“ – Peter

„Knihu som doslova zhltol. Zaujal ma každý jeden príbeh a jeho koniec. Bolo z toho cítiť, čo a kedy urobil každý jeden zle či dobre a Martinine poznámky a myšlienky mi neraz vyčarili úsmev na tvári. Napriek tomu som sa nespočetne veľakrát zamyslel nad tým, ako sa asi cítili ženy pri stretnutí so mnou.

V niektorých situáciách som sa našiel aj v tom negatívnom postavení. Okrem príjemného a pohodového piatkového čítania som si pripomenul, čo je dôležité a hneď som aj pozval na rande tú svoju. Knihu určite odporúčam každému, kto nechce odchádzať zo stretnutia so ženou domov s pocitom, že mohlo byť lepšie.“ Frederik

„Kniha má veľmi zaujímavý názov. Oceňujem že si sa na to dala, lebo som ešte takú odvážnu knihu od ženy na Slovensku nevidel, čo sa týka témy zoznamovania. Je graficky pekne upravená a rozčlenená. Páči sa mi, že používaš jednoduchý jazyk, aby tomu každý čitateľ rozumel. Je super ako si na konci zrhnula plusy, mínusy a neutrálne veci.

Čo sa týka obsahu, vyzdvihujem, že sú tam reálne zážitky z tvojho života, ničím neprikrášlené, povedané tak, ako sa stali. Dávaš chlapom reálne rady, ktoré fungujú, nie sú to žiadne bullshity, ako čítam v niektorých ženských magazínoch a to si zaslúži uznanie. Rady sú to konkrétne a vecné, pochopí ich každý.

Začiatočníkom to veľmi pomôže a ušetrí im veľa pokazených stretnutí. Za mňa osobne tieto veci nie sú ničím novým, avšak dobre mi padlo si ich zopakovať. Zameral som sa na hlbší význam tejto knihy a to čo sa skrýva hlbšie pod týmito radami. Je to empatia, emočná inteligencia a schopnosť aktívne počúvať. Vďaka tebe vidím, že je to dôležité viac, ako som si doteraz myslel. Nemám ti čo vytknúť, čo by sa mi na knihe nepáčilo. “ Ivan

A dokonca si knihu prečítala aj ŽENA a toto na ňu povedala:

Klikni sem a zisti, ako zaručene (ne)zbaliť ženu »